Jesteś właścicielem apteki, sklepu, salonu masażu spa?

Prowadzisz własną działalność związaną z aromaterapią? Jesteś zainteresowany hurtowym zakupem, na bardzo promocyjnych warunkach? Nie mogłeś trafić lepiej!

Skontaktuj się z nami droga mailową pod adresem: biuro@optimanatura.eu. Po weryfikacji, przedstawimy Ci specjalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że spodobają Ci się nasze atrakcyjne warunki handlowe i w rezultacie nawiążemy długoterminową współpracę.

Co więcej, zakupów na promocyjnych warunkach będziesz mógł dokonać bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Nasza platforma sprzedażowa uczyni zakupy łatwymi, szybkimi i co najważniejsze, na bardzo dobrych warunkach finansowych.

Optima Natura – ekspert w aromaterapii

Nasze zaawansowane, naturalne produkty mają zastosowanie w aromaterapii, zarówno profesjonalnie (w saunach, spa, fitness), jak i w użytku codziennym (w domu, w biurze).

Oferujemy szeroką gamę 100% naturalnych olejków eterycznych, a także naturalnych olejków do masażu i pielęgnacji skóry.

Nasze oferta stale rośnie. Jest opracowywana przez naszych ekspertów, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Między innymi produkty Optima Natura są dostępne głównie w aptekach.

W wyniku dynamicznego rozwoju naszej marki, w 2018 roku otworzyliśmy nowy obiekt produkcyjno magazynowy z biurami i nowoczesną przestrzenią laboratoryjną. Cały obiekt jest zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami GMP.

Jesteśmy zawsze otwarci na obopólnie korzystną współpracę biznesową. Szukamy partnerów dystrybucyjnych, możemy przeprowadzić ocenę bezpieczeństwa Twoich naturalnych kosmetyków, możemy pakować i magazynować naturalne kosmetyki i inne produkty. Rozważmy również inne pomysły i ciekawe możliwości biznesowe.

Współpracujemy z dostawcami surowców z całego świata. Zawsze chętnie analizujemy oferty, nowych firm.

Skontaktuj się z nami i nawiążmy współpracę: biuro@optimanatura.eu!