Kariera

Jesteśmy innowacyjną firmą, która stale się rozwija. W związku z
dynamicznym rozwojem naszej marki, w 2018 roku w otoczeniu przepięknej przyrody otworzyliśmy nowy obiekt produkcyjno – magazynowy z zapleczem biurowym i nowoczesną przestrzenią laboratoryjną. Dbając o każdy szczegół na wszystkich etapach produkcji i mając przekonanie, że nasze naturalne olejki to sztuka w aromaterapii, z inicjatywy właścicieli spółki w obiekcie powstała także przepiękna galeria młodej sztuki.

Naszą załogę tworzą młodzi, uśmiechnięci ludzie, pełni pozytywnej energii, którzy wykonują swoją pracę z pasją i odpowiedzialnością.

Pracownicy Optima Natura cenią sobie przede wszystkim stabilne i doskonałe warunki pracy, szansę na rozwój i świetną atmosferę, którą tworzą ludzie.

Jeżeli uważasz, że pasowałabyś/pasowałbyś do naszego zespołu napisz do nas i wyślij swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą.

Kogo szukamy?

  • finansisty / finansistki z doświadczeniem księgowym;
  • handlowca z doświadczeniem w kanale farmaceutycznym;
  • specjalisty d/s social mediów i obsługi sprzedaży (Amazon, itp.) oraz obsługi klienta;
  • inżyniera w obszarze produkcji i logistyki;
  • technologa, Safety Assesora oraz pracownika laboratorium – naszą ambicją jest stworzenie jednego z najciekawszych laboratoriów związanego z aromaterapią;
  • pracowników produkcji i/lub magazyniera

Ze względu na naszą lokalizację: Gródki k/Działdowa będzie nam szczególnie miło odpowiedzieć na zgłoszenia osób z Działdowa i okolic (np. Nidzica, Brodnica, Mława, Lidzbark, Lubawa i Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, choć Olsztyn, Olsztynek, Ostróda czy Iława też przecież nie są tak daleko).