Niecodzienne zastosowania olejków eterycznych

Olejki eteryczne gwarantują piękny zapach i pomagają się zrelaksować. Myślisz, że to ich jedyne zastosowanie? Nic bardziej mylnego!


Niecodzienne sposoby na codzienne zastosowanie olejków eterycznych.

Jesienna plucha to idealna pora na złapanie infekcji spowodowanej bakteriami lub wirusami. Jak uchronić się przed nimi w naturalny sposób? Receptą na zdrowie jest oryginalny Olejek Złodziei®! Ta magiczna kompozycja zawiera wyciągi z eukaliptusa, goździków, rozmarynu, cytryny i cynamonu (z kory i z liści). W mig wspomoże walkę z bakteriami, wirusami i grzybami. Zapomnisz o zatkanych zatokach i uciążliwym kaszlu.

Jak go użyć? Spraw sobie skuteczną, domową aromaterapię. Wystarczy 6 kropli Olejku Złodziei® na 100 ml wody. Miksturę wlej do dyfuzora lub kominka. Jeszcze prościej? Wystarczy miska z wrzątkiem i kilka kropli Olejku Złodziei®. Unikatowa kompozycja 100% naturalnych olejków eterycznych przyczyni się do poprawy mikroklimatu pomieszczeń i pomoże pozbyć się patogenów. Po 30 minutach wystarczy tyko przewietrzyć mieszkanie. Co więcej Olejek Złodziei® dodany do kąpieli relaksuje, ale ma także właściwości antybakteryjne. Możesz go używać codziennie!

Kobiety pokochały lejek Złodziei®@ Aż u 100% z nich poprawił jakość oddychania domowników. 96% domownikom bardzo się spodobał i chętnie z niego korzystali. 100% z nich kupiłoby ponownie oryginalny Olejek Złodziei®, dlaczego więc Ty miałabyś tego nie zrobić?

Wybierz dla siebie jeden z naszych zestawów i pozwól sobie na nieskończenie wiele pachnących możliwości!